X

  • שנהיה בקשר?
    כל שאלה או בקשה תתקבל בברכה

    שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מגדלים מנהלים מעולים

התראות ישירות לתיבת המייל שלך
על כל מה שחדש בעולם הדיגיטל?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

בשנה האחרונה השקענו משאבים משמעותיים בסידור מחדש ובבניית התשתיות שלנו, בנינו יחידת הפקה דיגיטלית חכמה זריזה ויעילה, פיתחנו את התשתיות למערך עבודה יעיל חכם וסקלבילי לעבודת המשפיענים, אנחנו בתהליך שדרוג מערכות הליבה של סקינדו אחרי 15 שנה והשקנו מוצרים חדשים כגון ברנד ליפט וידאו ועוד.

אנחנו שמחים מאד לבשר על חזרתו הביתה של מקס שצ’רבקוב, מקס היה מצוות ההקמה של מקאן דיגיטל המיתולוגית לפני כ-15 שנה, ומאז הספיק להקים סוכנות קריאטיב דיגיטל פורצת דרך – חוליגנס ולאחר מכן מיזג אותה לתוך K/ LOGIC, מקס חוזר אלינו לנהל את הפקטורי – ברוך השב!

ערן ניר, שהקים את הפקטורי, הביא אותנו מחזון למציאות: יחידת קריאטיב דיגיטלית שיודעת לחשוב, ליצור, לפתח, לייצר, להפיק, למדוד ולהשתפר – להיות יצירתית ומבוססת תוצאות ובעיקר מותאמת לפלטפורמות ולקצבים הנדרשים בעולם הדיגיטלי בו אנו פועלים – מסיים את תפקידו בקבוצה אחרי שנתיים נפלאות, מודים לך ערן!

אבל מעל לכל, אנחנו רוצים לשתף (בהתרגשות) על מהלך מאד משמעותי בחברה.

לפני שנה וחצי הותנעה בקבוצת מקאן תכנית ייחודית בהנהלת הקבוצה, בה עברנו מסלול של שנה שמטרתו לאפיין את העתיד של הקבוצה ולזקק את הפוקוס. שמנו על השולחן נושא שקרוב ללבנו והגדרנו אותו כמטרה – לגדל מנהלים מעולים במקאן.

אנחנו מתרגשים לבשר על הפירות הראשונים של התכנית, ולהכריז על קידום של ארבעה סמנכ”לים:

אורלי שלף – הצטרפה אלינו לפני כ-11 שנים, ובנתה את עצמה בקבוצה בעשר אצבעותיה. השילוב הזה שבין חריצות ודבקות במשימה, לבין כישרון על חלל לעשות את הקסמים שלה בצורה כל כך מאירה ומעשירה, מייצר סביבה חוויה ייחודית. אורלי היא מאייסטרית מהסוג היסודי ביותר, שמבוסס על אותנטיות ואמת מזוקקת.
אורלי מתמנה לסמנכ”לית חטיבת ה OWNED MEDIA ותהיה אמונה על כל עולם הנכסים מאפיון ועיצוב חווית המשתמש, דרך SEO, אנליזה ועד הדאטה ומסעות הלקוח.

עמית שטרן – הצטרפה אלינו לפני כ-7 שנים.  עשתה איתנו דרך ארוכה ויסודית בכל התפקידים בחברת המדיה, ומוכיחה בשקט, במקצוענות, במסירות, עם קול ההיגיון וקול הניסיון, בהתמדה ובחתירה להניע את הארגון קדימה – בצניעות ובהצלחה.
עמית מתמנה לסמנכ”לית לקוחות ותהיה אחראית על קבוצת לקוחות מובילה, בדגש על לקוחות ישירים המקבלים פתרון 360 ב McCann Digital.

אוריה ממן – הצטרפה לחברה לפני כ-8 שנים, וגדלה במגוון תפקידים בחברת המדיה הדיגיטלית. אוריה משלבת עוצמה, נועזות, חכמה ורגש ומובילה את אנשיה, הלקוחות שלה ויחד איתם את החברה להצלחות ומהלכים פורצי דרך בחברה.
אוריה מתמנה לסמנכ”לית לקוחות ותהיה אחראית על קבוצת לקוחות מובילה, וכן על פיתוח הפן המקצועי ופיתוח המנהלים הצעירים בחברה.

אמיר מימון – הצטרף לחברה לפני כ-8 שנים, גדל בתפקידים מגוונים במדיה הדיגיטלית בין אם בתכנון מדיה קלאסי ובין אם בעבודה פרוגרמטית והתפתח כמנהל מוכשר חכם ואהוב. אמיר מוביל לקוחות משמעותיים מאד בקבוצה.
אמיר מתמנה לסמנכ”ל לקוחות ויהיה אמון על הפן העסקי/מסחרי בחברה.

אורלי, עמית, אוריה, אמיר. אתם הגשמת החזון שלנו, גדלתם והתפתחתם כאן תפקידי ג’וניור וסללתם את דרככם מעלה בחריצות, מצוינות, מסירות ומאיסטריות ואנחנו רואים בקידום שלכם רגע שיא עבור החברה.

עם סיום תהליכי הקידום והאיוש, שנערך בחברה בשנה האחרונה, McCann Digital, מורכבת משלוש חטיבות מקצועיות שיתנו מענה לכל לקוחות הקבוצה בארץ ובשווקים בינלאומיים:

  • חטיבת  התוצר הדיגיטלי, TheFactory, בניהולו של מקס.
  • חטיבת PAID – המדיה הדיגיטלית בהובלת יולי דסיאטניקוב ובצירוף 3 מינויי סמנכ”לים חדשים: אוריה ממן, עמית שטרן ואמיר מימון שגדלו בחברת המדיה ויקודמו לתפקיד סמנכ”ל.
  • חטיבת הנכסים הדיגיטליים – OWNED –  האמונה על חווית משתמש, SEO, אנליטיקה ומסעות לקוח בהובלת אורלי שלף, שתמונה לסמנכ”לית.

מאור חן מנכ”ל משותף: “מודה לערן ניר על התרומה הרבה והדרך שהוביל בבניית הפקטורי, ומתרגש מחזרתו של מקס לקבוצה. יחד אתו נמשיך להוביל את עולמות התוצר הדיגיטלי החל מיחידת סושיאל ייעודית עם התמחות במשפיענים והפקות מהירות ועד למהלכי חדשנות וקריאייטיב דיגיטל מותגיים, כל זאת לצד המשך חיזוק הצעת הערך הייחודית שלנו בקריאייטיב פרפורמנס.”

אופיר כהן מנכ”ל משותף: “קידומם של 4 סמנכ”לים שגדלו אצלנו משמח ומרגש. המדיום הדיגיטלי מתפתח ומאתגר את כולנו במורכבויות, קצבי העבודה והשינויים התכופים. היכולת לשנות ולהשתנות מתחילה בהנהגה חזקה ומגוונת ובהובלתה נצמח בשנים הקרובות ונשמר את המובילות שלנו.”

אמיר וייס, משנה למנכל קבוצת מקאן ומנהל העסקים הדיגיטליים של הקבוצה: “אנחנו ממשיכים בחיזוק הזרוע הדיגיטלית של הקבוצה הכוללת למעלה מ- 150 מקצועני דיגיטל המספקים שירותים למפרסמים הגדולים בארץ ובעולם וכ- 100 מקצוענים בפרימיס. בעזרת היכולות המרשימות שנבנו אצלנו ב- 15 שנים האחרונות ונבחרת הטאלנטים המרשימה בענף נמשיך לפרוץ דרך עבור לקוחותינו בארץ ובעולם.”